| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Vreau și eu un film de dragoste cu adolescenți bff (fată și băiat) care se îndrăgostesc....mersi!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Summer Night (2019),Five Feet Apart (2019), After (2019), The Last Summer (2019), High Strung (2016), You Get Me (2017), Safe Haven(2013), Someone Great (2019), Falling Inn Love (2019), The Sun Is Also a Star (2019)

6 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Adica toate filmele de dragoste create vreodata?

| KarinArya a răspuns (pentru peperonies):

Nu, am spus doar unul, sau daca cineva cunoaște mai multe le poate enumera.

| JicaContra a răspuns:

Midnight Sun
am plans! RILI!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va mulțumesc tuturor! happy

| Speranta12 a răspuns:

Dragoste cu imprumut online subtitrat il gasesti. E un serial. E vorba despre 2 cupluri. Un cuplu mai mare si 2 adolescenti.