| Vany03 a întrebat:

Hei! vreo recomandare de filme si seriale misto si un site bun? dau funda celor care dau cele mai multe si cele mai faine. mersi mult

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Filme:
Blade Runner 2049
The Maze Runner 1, 2
Fast And Furious (seria)
The Rundown
John Wick 1, 2
Baby Driver
Wrong Turn 1-6
The Hills Have Eyes 1, 2 - Ca Wrong Turn
Wolf Creek 1, 2
House of Wax
Jeepers Creepers 1-3 (3 e mai slab)
Friday the 13th
World War Z
Zombieland
Dawn of the Dead
Seriale:
Lost
Supernatural
Game of Thrones
The Walking Dead
Lucifer
The Mentalist
Preacher
The Last Man on Earth
BMS
Suits
Wayward Pines
The 100
Pentru site-uri doar scrie filme online subtitrate pe google si alege pe oricare vrei, ia-ti adblock pentru reclame.
Daca vrei mai multe filme, poti sa-mi zici.

| Vany03 explică (pentru Sn4k3):

Sigur,puteti sa imi mai dati

4 răspunsuri:
| lllyyy a răspuns:

Acestea sunt filme:Fallen (este un film nemaipomenit), Rapirea.etc
Seriale:Jurnalele vampirilor, Twilight, etc

| Mariuss134 a răspuns:

Depinde si ce iti place.Eu le am cu toate tipurilelaughing
Niste seriale bune sunt The Vampire Diaries; Teen Wolf; Supernatural; The Walking Dead; Lucifer; Eu pe toate le-am terminat si au fost epice.Cat despre filme e altceva.Ce cred eu ca o sa-ti placa
Southpaw; Passengers; Creed; The Lucky One; 17 Again; Baywatch (2017); Ted; 300; Transporter(toate filmele); The Vow; Death race si daca esti pasionata de SF toate episoadele Star Wars. Cele mai bune site-uri care le-am intalnit eu si n-au avut probleme au fost filmehd si filmeonline. Ceva de genul, daca gresesc o sa-ti dau raspuns din nou.P.S: Asta a fost doar o mica lista cu preferintele mele. Daca vrei iti dau o lista intreaga cu filmele mele preferate 2000-2017

| Vany03 explică (pentru Mariuss134):

Da mi-ar placea. Si mie imi plac cam toate tipurile deci as dori o lista cu filmele preferate. Mersi