| Xlove64 a întrebat:

Hei
Ziceti`mi si mie niste filme foarte. bune laughing
Da nu luate din topurile de pe net sau mai stiu eu ce
Pe care le-ati vazut si care v-au marcat intr-un mod pozitiv
Sa nu fie horror.
Funda

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Insception
Shutter Island
Memento
The Departed
The Lord of the Rings
Pirates of the Caribbean
Pan's Labirinth

Vizionare placuta!

| michelia a răspuns:

Leap Year - comedie romantica excelenta
Before Sunrise- dragoste
Clubul imparatilor ( cu Kevin Klein) - superb!
Pulp Fiction - e ca un puzzle tot filmul, absolut spectaculos
Green Mille - drama, cu Tom Hanks

Nu-ti dau o lista mare acum. Nici nu stiu citi ani ai, ce preferi totusi.

| Mangustă a răspuns:

Godfather (1->3 si in special 1)
V for vendetta
Edward Scissorhands
Monster Inc. (animatie)
Sherlock Holmes game of shadows
The explendables
Léon
London Boulevard
The curious case of Benjamin button
The girl with dragon tattoo (1)
the girl who played with fire (2)
the girl who kicked the hornet’s nest (3; a se vedea in ordine!)
The king’s speech
The countess
Dread
The grey
The avengers
Shutter Island
The hunger game
Changeling
A single man
Inception
Black Swan
Where the wild things are
The silence of the lambs
Shindler List
The pianist
Man in black
Pulp Fiction
Seven Psychopaths
Oldboy
Inglourious Basterds
RED
Rocky (1-4)
Ray
Walk the Line
Michael
Da, le-am vazut pe toate si sunt selectate (deci sunt numai o parte) din propria lista. Daca vrei sa stii ceva de vreo unul intreaba.

| vampir004 a răspuns:

Pai,incearca destinul regelui

Răspuns utilizator avertizat
| AnaMaria2719 a răspuns:

Forest Gump e genial.Pe mine una m-a impresionat, te face sa apreciezi viata poate ca mai mult si indiferent de greutati, sa crezi, sa speri si sa alergi in cautarea fericirii zi de zi.Una peste alta iti arata si ca minunile se intampla in fiecare zi, important e sa crezi, sa te agati de ceva indiferent de ce ar fi acel ceva.

| Dyanah a răspuns:

Daca vr de comedie :
Singur acasa(1 2 3 4)
Wreck-It Ralph
Minte-mă frumos ( e si romantic)
This Is 40
Parental Guidance
Et si on vivait tous ensemble?

| NoName000001 a răspuns:

Taare Zameen Par
The kite runner
To save a life
Slumdog Millionaire
La vita e bella
Mom at sixteen
Top Gun
Sunt filmele mele preferate... nu știu dacă le-ai văzut!

| Lariiiiiisss a răspuns:

laughing Eu de spus îţi spun...dar dacă vrei şi link-uri să îmi zici, Ok? Deci frumoase(şi vizionate de mine)sunt Twilight(mie mi-au plăcut toate), Hobbit(varianta cea nouă din Decembrie), Titanic 3D(2012),Leon,The Matrix, Taken 2(2012),Apocalypto...Cam acestea îs filmele care NU SUNT HORROR ci de accţiune văzute de mine pe net.Baftă şi vizionare plăcută.

| Lariiiiiisss a răspuns:

Mie,,Plăcinta americana,, sincer nu mi-a plăcut....acum faci cum vrei.Ci ti păp.

| mudpalyer a răspuns:

Artur,ted,007skyfall,categoria grea in filme, hotel transivania, amurg zori de zi,