| iiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Heia! ^^ am vazut un film horror cand eram foarte mica si m-am speriat atat de tare ca nu m-am putut uita la tot si acum m-am gandit sa-l revad. problema e ca nu-i stiu numele. era ceva film din 2 parti cu un om care (in una din parti) are o gradina de cadavre sub apa. nu stiu cum facea si omora femei si le punea in picioare pe fundu lacului. e groaznic dar vreau sa vad cum se termiuna. imi spune cineva ce film era? multumesc! big hug

3 răspunsuri:
| iacobitza a răspuns:

Hmm cauta pe google serialul dexter ceva de genu s-a intamplat si acolo dar el ii omoara doar pe cei raibig grin sorry ca nu te-am putut ajuta mai mult

| Razvan1807138078340 a răspuns:

The texas chainsaw massacre?

| iiiiiiiiiiiiii explică:

Nu e asta dar pare fain filmu xD