| Maryaa15 a întrebat:

Am auzit si eu despre filmul Cronicile Casterilor, merita vazut? Voi ce parere aveti despre el? Merita sa imi irosesc timpul cu el? laughing

Răspuns Câştigător
| Adelina9807 a răspuns:

Da, merita de vazut. eu recent l-am vizionat si mi-a placut foarte mult... este o poveste de dragoste tulburatoare care are un final neasteptat, filmul avand si elemente de fantastic. eu recomand sa-l vizionezi, cred ca nu-ti va parea rau happy

1 răspuns:
| HaKa93 a răspuns:

Depinde de gusturi, insa se merita, nu poti spune ca iti pierzi timpul