| walken_3333 a întrebat:

Hi!happy
ce parere aveti despre filmul Avatar? merita vazut?big grin

5 răspunsuri:
| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Daaaa:X
e superbbig grin

| eduard89 a răspuns:

Vai de mine! Cati ani aveti ma de spuneti ca avatar e plictisitor? efectele sunt fenomenale, ideea de baza a filmului e pur si simplu prea tare... daca nu ai inteles avatar, ori esti prea mic si trebuie sa il revezi cand mai cresti ori ai nivelul IQ ului prea scazut ca sa poti sa il intelegi ...deci da, merita vazut, asta daca ai impresia ca esti suficient de mare sa prinzi anumite ideiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuuum?! N`ai vazut avatar? Nu cred, merita-merita-meriiitaalove struck. Mai ales 3D, ahhh` da` trebuia sa-l vezibig grin. Deci :da merita e foarte fain filmu`, foarte reusitbig grin.

Vizio` placuta`!:*:*:*

| Ana_1799 a răspuns:

Eu m; am uitat doar la inceput si mi se pare cam plictisitor... dar multi au zis ca e fain...deci cred ca ar trebui sa te uitismug

vizionare placuta!:*

| de a răspuns:

Mie nu imi placebig grin!