| DeeDee007 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul AVATAR? merita vazut?

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Merita, dar doar atat. N-am iesit fascinat din sala de cinema, desi l-am vazut 3D. Prea mare tam-tam se face pe numele sau, dar ma rog, e o parere personala.

| Malvina24 a răspuns:

Da! merita vazut!

| 334499 a răspuns:

Merita

| mariobros a răspuns:

Daca consideri ca ai de irosit 100 de minute din viata ta, vizionare placuta, eu unul nu mai pun botu` la pelicule laudate excesiv, ca alea-s sigur niste panarame. Da cum gusturile nu se discuta...

| gloria a răspuns:

DA! convinsbig grin

| DeeDee007 explică:

Ms pentru raspunsuri happy
o sa-l vad duminica in 3D happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum 2-3 zile am vizonat si eu intreg filmul laughing. Mie nu mi se pare un film care sa merite toate publicitatea care i se face.