| Kediii a întrebat:

Heii! Am intrat intr-un grup pentru " persoane otaku" si trebuie sa aleg un personaj pentru a ma semna cu numele sau, si toate personajele pe care le voiam nu erau disponibile... deci, imi recomanda cineva niste personaje feminine din animeuri? Nu stiu... care v-au "impresionat" pe voi. Si sa imi spuneti di din ce anime este, please! FUNDA! Multumesc! ☺♥

1 răspuns:
| Andu122 a răspuns:

Anime..Wow..Esti si fata?! Wow.Ti-o sugerez pe Sakura din Naruto sau Karin tot din Naruto..De ce? Iti spun eu de ce! Sakura e o fata puternica,ambitioasa si foarte curajoasa... Karin e timida,dar puternica, fricoasa dar ambitioasa si ii place de un baiat din Naruto, Sasuke(si Sakurei la fel big grin), deoarece este un baiat dragut, tacut si FOARTE puternic! Funda?