| geany_9157 a întrebat:

Heii...am luat un film de pe net fara subtitrare.subtitraea am luat o separat de pe net.cum fac ca sa o bag in film eu nu stiu pe unde trebuie sa dau pls ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| pawool a răspuns:

Apeși click dreapta pe subtitrare (playerul sa fie la vedere) și ți pe click dreapta continuu duci mausul ținând pe click dreapta la player apoi ii dai drumul pe player și gata (nu uita sa ți continuu pe click drepta ca multi la care se explic nu înțeleg de aia am zis atât de des click dreapta)

1 răspuns:
| upgrade a răspuns:

Daca ai KMPlayer bagi filmu iar apoi subtitrarea. o duci cu mousu pe kmplayer unde merge filmu, asa si in cazul la bs player si vlc.
Daca ai windows media player dai click dreapta unde ruleaza filmul si cauti "Lyrics, captations, Subtitles" si de acolo pui on if available si pune si numele subtitrarii la fel cu numele filmului.