| LissLiss a întrebat:

Heii! As dori sa urmaresc serialul cu adolescenti "Pretty Little Liars". Cei care la'ti urmarit, imi puteti spune ce parere aveti despre el? Dar despre "The Vampire Diaries"? Mi le recomandati? Detaliihappy! fundalove struck

Răspuns Câştigător
| ღChloeeღ a răspuns:

Dupa primul episod nu prea pot sa spun daca este un serial bun de urmarit sau daca este un serial de pierdut timpul... Din cate mi-am dat seama povestea nu pare a fi simpla deloc si chiar destul de complicata si poate pe parcurs sa fie chiar grea. Destul de comic te face sa te intrebi cat de cat ce va fi ce se va intampla si chestii de genul asta. Noul Gossip Girl sau 90210 nu are cum sa fie din cate am auzit pe unele siteuri, nu are sclipirea aia de fite peste tot aici sunt majoritatea oameni normali fara prea multa clasa inalta si totul este centrat frumos pe tema celor 4-5-6 "inca nu sunt singur", prietene. Ramane de vazut ce se va intampla... Eu pot spune decat ca, pe timp de vara si poate pe viitor este numai bun de vazut.

The vampire diaries ti`l recomand cu toata inima. Povestea Elenei este foarte interesanta si mai ales conceptia de vampiri.

Sincer ti le recomand pe ambele cu mare placere. Sunt foarte interesante si bune de urmarit.

7 răspunsuri:
| Conia a răspuns:

Pfff, iti recomand mai bine " The vampire Diaries ", desi si ideea serialului Pretty Little Liars este interesanta... Dar nu m-am uitat in disperarethinking Mai mult m-a tinut in suspans The vampire diaries. ultimele episoade le vedeam cate putin. ca sa nu se terminesad abia astept toamna! happy plus ca la "Pretty Little Liars" a aparut doar sezonul 1 si din sezonul 2 doar 3-4 episoade deocamdata iar The vampire diaries are 2 sezoane si o sa vrei si mai mult tongue. Tu decizibatting eyelashes

| Ralluca25 a răspuns:

Pretty Little Liars este foarte frumos eu mi-am cumpărat și cartea volumul 2 IMPECABIL si este tare parerea mea happy "The Vampire Diaries" m-am uitat primul sezon da mai mult imi place primul nu stiu alegerea este a ta. " happy

| LallyLala a răspuns:

De serialul Pretty Little Liars am tot auzit, dar nu mi se pare prea interesant (fiecare cu gusturile lui). In schimb The Vampire Diaries este foarte interesant, chiar merita urmarit. Sunt sigura ca dupa ce vei vedea primul episod vei dori sa vezi ce se intampla in continuare.

| alle182 a răspuns:

Pretty little liars! e foarte interesant si merita vazut! cand l-am descoperit m-am uitat la 14 episoade intr-o zi (atatea erau pana atunci)

| asdfghjkl25 a răspuns:

Pretty Little Liars...nu stiu. Am auzit ca e dragut, e o poveste interesanta, dar nu bate Gossip Girl. Cam aceeasi chestie.
Cat despre The Vampire Diaries ti-l recomand. Are actiune,suspans, drama, dragoste. Ce vrei tu. Povestea e bine conturata iar personajele[Damon si Stefan] sun nemaipomenite=p~

P.S.: Iti recomand sa citesti si cartile! Sunt foarte reusite si este cu totul alta povestewinking Enjoy!

| tixytix a răspuns:

Mai bine te apuci de pretty little lairs deoarece the vampire diaries nu este complet subtitrat in limba romana doar primele 2 sezoane.