| pandabaek a întrebat:

Heii happy Ce seriale mai stiti?big grin M-am uitat deja la Pretty Little Liars, The Vampire Diaries si acum urmaresc Moonlight. Deci aveti ceva >sugestii?:" Multumeschappy

3 răspunsuri:
| Ditto a răspuns:

Pai Love Never Dies(il poti urmarii pe "viki. com) sau Vampirul Procurorbig grin(Proiectele lui MadameFluture)

Ai grija sunt cam obsesivelaughing. poti sa devii obsedate de ele.deci ai grija

Vizionare Placuta!

| 0PopaPorno a răspuns:

Supernatural love struck; The Secret Circle.

| DaNaDoT a răspuns:

Si eu le-am vazut pe primele 2. Incearca 90210, True blood. I hope enjoy it! (: