| Incarcare a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase filme pe care le-ati vazut? Si interesante...

11 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Cele mai frumoase filme/seriale pe care le-am vazut sunt :
1. Titanic.
2.Boys Over Flower.
3. One Litre Of Tears.
4.Twilight.

| NemNUZ a răspuns:

Case 39 (iti garantez e un film exceptional )

| alexandraalis a răspuns:

The Curious Case of Benjamin Button
(2008) (film psihologic)
http://www.cinemagia.ro/......ton-14779/
Cleopatra (1963)
http://www.cinemagia.ro/filme/cleopatra-6944/
Memoirs of a Geisha (2005)
Terra Nova (serial sf.)
Little Man(2006) (comedie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai frumoase filme pe care le-am vazut sunt:
1)2012(Sfarsitul lumii)
2)Filmul Husk(preferatul meu love struck)
2)Singur acasa(toate partile)
3)Twilight
4)Avatar
5)Serialul Pretty Little Liars(unul din serialele mele preferate)
5)Monte Carlo
6)Titanic
7)Merlin

Si cam atat.love strucklove struck

| lVlad a răspuns:

1.Click (2006) cu Adan Sandler
2.Bedtime stories (2008) tot cu Adam sanler
3. Just go with it(2011) tot cu Adam Sandler

P. S Sunt un mare "vazator de filme al "maretului" Adam Sandler.
P. P. S Iti recomand sa te uitibig grinbig grin Funda?big grinbig grin

| helen45132 a răspuns:

Salut, mie mi-a placut foarte mult filmul ''piratii din caraibe'', ''conan-foarte interesant'', telenovela ''eva luna''; ''mi corazon insiste-lola'' si ''la fuerza del destino'', dintre filme iar ''ghost rider 1 si 2'', ''transformers-chiar daca multi spun nu mai stiu eu ce e interesant si captivant tinandu-te in suspans in fiecare moment'' si multe altele care nu mi le aduc aminte, sau daca memoria mea va fi proaspata iti voi mai spune, ok? succes!

| helen45132 a răspuns:

Imi mai aduc aminte de ''charlie and tje chocolate factory'', ''click'', ''the hot chick'', ''johnny english'', ''edward scissorhands'', ''sleepy hollow-super film'', ti le propun, daca imi mai aduc aminte... ei deja stii happy

| xMădălina a răspuns:

Buna. Filmele care mi-au placut ar fi : Ultimul cantec(Last song), Sub soarele Toscanei(Under Toscana sun), Scrisori catre Julieta (Letters to Juliet), Din nou la 17 ani (17 again) o comedie foarte faina :Ultimile dorinte... iar ca seriale ar fi : Gossip Girl, 90210 - aceste doua seriale sunt pentru adolescenti si merita sa le vizionezi, Anatomia lui Grey, Castle, Patrula de Coasta, Haven, Mesaje de dincolo, Merlin(e un serial superb ti-l recomand). Sper ca ti-am fost de ajutor big grin.

| hyre a răspuns:

Cele mai frumoase filme/seriale pe care le-am vazut sunt:
1. Titanic
2.Twilight
3.Mean girls 2
4. Gossip girl
5.Anatomia lui Grey

| sica2007 a răspuns:

....TOATE cu Chuck Norris si Jackye Chan, A little man

| cosmyndanyel a răspuns:

Step up 1, 2 si 3; bandslam