| Alrawan a întrebat:

Ce s`a intamplat in episodul de azi din iubiri secrete? straight face Or omorat`o pe Delia? :-s

Răspuns Câştigător
| ღClauuღ a răspuns:

Pai clanu mamiron sau cum ii cheama au lasat`o sa plece, dar apoi ai aratat`o pe delia si cu unu(aluia nu i s`a vazut fata decat pistolu) si s`a auzit o impuscatura si m`ai de parte nu au aratat, in casa maris a venit o noua menajera care se da intr`una la radu.Clanu mamiron a venit in casa maris iar sorin vrea sa o cucereasca pe irina ca sa ii faca lu radu ce i`a facut si el lui cu delia.Au fost mai multe faze dar asta e esentialu.