| bettyutza99 a întrebat:

Heii! Cine stie filme de groaza, sa te sperii rau de tot...Multumesc

4 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

The ring,hostel, masacrul din texas, sorority row, prom night, house of wax si insidious:*:*

| dreamgirl94 a răspuns:

Ghost ship, house on haunted hill(99 si 2007)13 ghosts, dead silence devil, hide&seek..si btw...saw nu e prea de groaza e mai mult scarbos, filmele astea te fac sa nu mai dormi noapteasmug

| Andrree a răspuns:

13 ghosts nu prea e de groaza, nici insidous, nici saw sau the ring. House of wax, the orphan, drag me to hell, mirrors, masacrul din texas, silent hill sunt filme bune, eu zic sa intri pe CineMagia sau IMDb si gasesti acolo filmele listate de la cele mai bune la cele mai putin bune. big grin

| lc13cm3 a răspuns (pentru Andrree):

Nici mirrors nu prea e de groaza tongue