| SomebodyIsMe a întrebat:

Heii...daca va rog imi spuneti toate filmele twilight in ordine de la primul pana la ultimu...ca nu am vazut niciunu si vreau sa ma apuc sa le vadhappy..va rog frumos

4 răspunsuri:
| ScheißeBeMine a răspuns:

Twilight
New Moon
Eclipse
Breaking Dawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei le-am vazut, suntt faine..deci.
1.twilight
2.twilight new moon
3.twilight saga eclipse
4:twilight saga breaking dawn part 1
5.twilight saga breaking dawn part 2 care apare pe 16 noiembreie 2012 ..partea 4 e impartita in 2. e frumos eu le-am vazut pe toate

| kolyan7 a răspuns:

Twilight,
twilight:new moon,
twilight:eclipse,
twilight:breaking dawn(seria 1-2)
funda?big grinbig grin

| Gangsta4Life a răspuns:

Twilight
New Moon
Eclipse
Breaking Dawn part 1
Breaking Dawn part 2 (nu a aparut. apare prin decembrie)
Sunt foarte frumoase, nu intelg cum cineva poate sa urasca filmele astea ...cred ca ..gusturile nu se discuta.