| վፀiፀፀ a întrebat:

Heii`! De ieri caut o subtitrare buna pentru Elle: A Modern Cinderella Tale (2010) am gasit cateva dar nu merg in acelasi timp cu imaginile ruleaza prea repede fata de imagini. Daca ma puteti ajuta:0 Multumesc`!

Dau fundahappy`!

Răspuns Câştigător
| ROms99 a răspuns:

Cu BS Player poti sa modifici sincronizarea subtitrarii.Eu cred ca e mai usor decat sa cauti subtitrarea potrivita.

| վፀiፀፀ explică (pentru ROms99):

Si cum sa ii modific sincronizarea?:-s

| ROms99 a răspuns (pentru վፀiፀፀ):

Acolo scrie syncronize sau ceva de genul asta

4 răspunsuri:
| AlexandraSp a răspuns:

Hei! Si eu caut de ceva timp subtitrare la acest film si nu prea am avut succes in a gasi una. Imi poti da te rog si mie link-ul cu subtitrarea pe care ai gasit-o? Chiar daca nu e bine sincronizata. Multumesc! happy

| Plesescu_Stefan_1989 a răspuns:

Pune situ subtitrarea pe net, sau da-mi link-ul, pls. poate o pot sincroniza