| Madaa25 a întrebat:

Heii Guys happy

Ce parere aveti de serialul True Blood? >:

Funditaa big grin

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Are unele momente cand e cam prea. porno.Dar in rest are o poveste faina care te indeamna sa te uiti mai departehappy

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Era odata frumos, acum a devenit plictisitor si previzibil. De dragul succesului au lungit ciorba pana a devenit apa chioara.

| vangaelis a răspuns:

E bun, doar ca are niste faze cam piperate.

| Madaa25 explică (pentru vangaelis):

Cum adica? laughing

| vangaelis a răspuns (pentru Madaa25):

Adica are multe faze penibile, lungesc o treaba mai ceva ca o telenovela, actrita principala are unele faze de zici ca-i retarda iar de negresa nici nu mai zic. happy in rest e funny serialul, ideea e buna dar are niste scapari.