| KriSt3n a întrebat:

help me! Stiti seriale ca "Pretty little liars" sau "The vampire diaries" adica sa fie drama, mister. ceva de genu. Nu neaparat cu secrete sau vampiri, sa fie drame si sa fie interesante ca astea. Multumesc! >:" Funda si vot.

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Gossip Girl, 90210, Geek, Lostlove struck

| MasterGoldX a răspuns:

Dong Yi, Dae Janggeum, Doctor Hur Jun, Kim Suro (The Iron King), The Great Queen Seon Deok, Damo, The Emperor Of The Sea, Yi San (The wind of the palace). Iti recomand cu placere dramele koreene, sunt frumoase si grozave, fiecare are ceva aparte. Dar acum fiecare cu gusturile lui. Am vazut The Vampire Diaries si e super. Probabil si Pretty little liars e interesant si se gaseste si online... Si Heroes e un serial interesant.

| miha90z a răspuns:

Gossip Girl, 90210, The O.C, Greek, Desperate Housewives