| WeLLy_5149 a întrebat:

Hey ( fundita neaparat big grin ) vreau seriale gen pretty little liars sau the vampire diaries adica cu adolescenti si cu mister si actiune. Merci :*

Răspuns Câştigător
| L69 a răspuns:

Au inceput recent 2 seriale noi care seamana cu acestea, Teen Wolf si The Nine Lives of Chloe King.

6 răspunsuri:
| hailei2007 a răspuns:

Seriale: 90210, gossip girls, vampire diaries, veronica mars, the oc, gilmore girls, pretty little liars, one tree hill, the secret life of the american teenager, greek, glee, rebelde way, 7th heaven, hellcats

| AlissaDăăă a răspuns:

Gossip girlbatting eyelashes
Funda? :d

| L69 a răspuns:

Au aparut recent 2 seriale asemanatoare, Teen Wolf si The Nine Lives of Chloe King, dar care au doar cateva episoade.

| 3v3LyNuK a răspuns:

Twilight

| Camy333 a răspuns:

Pai daca nu ai citit Harry Poter de la 1-7

| marinamary a răspuns:

Saga twilight