| oannii a întrebat:

Imi plac foarte mult serialele cu tineri, imi puteti spune ceva seriale? Am vazut reclama pe net la ceva serial dar nu ii scria numele, in el joaca o tipa care a jucat in bring it on : all or nothing. tipa blonda Britney. cred ca asa o cheama... sper sa stiti filmul. Daca stiti serialul spuneti-mimi vreau sa mi-l downloadez de undeva!

Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Meli_7221 a răspuns:

Serialul in care joaca Hayden Panettiere (blonda din Bring it on) se numeste Heroes. Ti-l recomand. Deasemenea poti sa mai vezi One tree hill, The O. C., Gossip Girl, The Vampire Diaries (toate cu si despre tineri), Supernatural (un pic mai horrror, cu doi frati care se lupta cu creaturi, demoni etc, plecati in cautarea tatalui lor) sau Legend of the Seeker (personajul principal a jucat si in H2O ca barman, iubitul lui Emma). Sunt foarte frumoase toate si captivante. Ti le recomand. Cauta trailer pe youtube la fiecare dintre ele sa vezi mai multe detalii despre actiune.
Bafta!

3 răspunsuri:
| Meli_7221 a răspuns:

Serialul in care joaca blonda din Bring in on adica Hayden Panettiere, se numeste Heroes. E foarte frumos. Ti-l recomand. Deasemenea, poti sa mai urmaresti One tree hill, Gossip Girl, The Vampire Diaries, The O. C. (toate cu si despre tineri) sau Supernatural (doi frati plecati in cautarea tatalui lor, in timp ce omoara creaturi, demoni etc). Mie mi-a mai placut si Legend of the Seeker (personajul principal a jucat si in H2O ca barman). Cauta trailer pe youtube pentru fiecare sa vezi mai in detaliu despre ce e vorba. Toate sunt captivante.
Bafta!

| flyleaf22 a răspuns:

Hellcats cumva?
http://www.youtube.com/watch?v=G5b3rAxj8G8

Alte seriale: Gossip Girl, 90210, Glee, OC California, Jonas LA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un serial foarte bun ce ti-l recomand si este cu tineri de tipul romance/comedy este How i met your mother (stiu ca suna a porn dar nu este)