| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

de curand am inceput sa urmaresc serialul japonez Buzzer beat, si imi place foarte mult deci:
as vrea sa stiu in ce alte seriale a mai jucat actorul care il joaca pe Naoki sau daca a mai jucat in vreun serial impreuna cu fata care canta la vioara (nu stiu cum o cheama)

2 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Naoki e jucat de Yamashita Tomohisa si a mai jucat intr-o gramada de alte seriale, dar si cateva filme. Uita-te pe profilul sau de wiki http://wiki.d-addicts.com/Yamashita_Tomohisa pentru intreaga lista de filme si seriale.

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru cooldreams):

Mersi, ai urmarit serialul asta?