| tlaura a întrebat:

Heii, îmi puteți spune câteva seriale horror? Dar seriale mai lungi, nu doar de un sezon, două, vreau să mă apuc serios de un serial și nu găsesc nici un serial pe placul meu, m-ar ajuta câteva sugestii :*

8 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

American Horror Story. Şi Hannibal e destul de scary, mai mult gore uneori

| SHINeeTaemin a răspuns:

Heii..Ai putea sa incerci serialul coreean Master's Sun(are doar 17 episoade -_- din pacate) uite si 2 video-uri sa-ti faci o parere
https://www.youtube.com/watch?v=j9MSkhGZ-E4
https://www.youtube.com/watch?v=s8I5hhMdmMI
aici il poti vedea in romana
http://www.viki.com/ (aici dupa ce cauti serialul si dai la episod, apesi pe al patrulea buton de sus din dreapta ca sa schimbi tradurea in romana).

| AirănMeidăn a răspuns:

American Horror Story *-* Apare in... toamna, cred, urmatorul sezon, al 4lea. Yay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat la riget si twin peaks cand am fost bolnav, iar, nu e horror dar mai mult decat o drama

| Rotari_Valy_1997 a răspuns:

Serial nu am, dar ce zici de,, The Texas
chainsaw massacre,,? Filmul este despre unul Leatherface (un criminal).

| RebekahAndreea a răspuns:

Am vazut unele raspunsuri cu The vampire diaries sau the originals dar nu mi se par prea horror. Genul asta stiu doar American horror story, are 3 sezoane si in toamna apare al 4-lea. Dat asta nu inseamna ca nu poti incerca TVD sau The originals. Vizionarea placuta la orice te uiti :*

| annemclayne a răspuns:

American Horror Story
Hemlock Grove
Hannibal
Sleepy Hollow
Witches Of East End
Dracula
The Following
Orange Is The New Black
Face Off
Talking Dead
Orphan Black
Once Upon A Time In Wonderland
The Killing

| Cristy2015 a răspuns:

Stiu eu cateva:
-The Originals
-The X-Files
-The Vampire Diaries
-The Walking Dead

Sper ca te-am ajutat.