| merymary08 a întrebat:

Vreau si eu seriale horror, dar sa fie cu o poveste frumoasa gen Supernatural sau Americam horror story si cei care stiu a aparut recent un serial care este superb si captivant Bitten orice serial horror care sa aiba ca subiect orice (varcolaci,fantome, posedari, vrajitoare)
Dau funda puteti lasa cat mai multe seriale daca gasesc unu sa imi placa dupa comentarii dau funda mersi

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

TVD,The Originals, True Blood, Being Human, Dracula (2013),Teen Wolf, Hemlock Grove, Lost Girl, The Walking Dead

4 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

The vampire diaries! este cu vampiri si este super frumos povestea merita nota 10 dupa parerea mea si te poti uita ca acum este la sezonul 5 o sa te captiveze sigura merita incercat nu vei regreta

| apokalipse96 a răspuns:

Buna seriala horror nu stiu dar daca vrei intra pe acest sit si uita-te la filme horror.
( http://www.filmeonline2013.biz/category/horror/ ), eu pe acest sit ma uit.
Sper ca o sa iti placa!

| merymary08 explică:

Va multumeesc tuturor pentru raspunsuri, dar as vrea un serial care s-a terminat deoarece pe toate care le-am vazut sunt neterminate, iar eu vad cate 7-8 episoade minim pe zi laughing)

| faramatania a răspuns (pentru merymary08):

Seriale terminate:Merlin, Legend Of The Seeker, Charmed

Întrebări recente