| LostInHell55 a întrebat:

Heii la toata lumea.

Cate sezoane are lovely complex? dau fundita+cerere de prietenie

5 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

2 sezoane

| Kryss13 a răspuns:

Http://www.animefreak.tv/watch/lovely-complex-english-dubbed-online-free - asta este subtitrat
si daca vrei manga in romana, cei de la mangazup [tot respectuuul mangazup] au tradus vreo 3 ch. http://mangazup.com/lovely-complex
[btw s-a facut si un film LoveCom, tot cu sub in engla.]
Vizionare placuta! Sper sa-ti fie de folos!:)

| bogdi504 a răspuns:

Are 1 singur sezon din pacate si 24 de episoade...Astept cu nerabdare sa apara un sezon 2 care sa fie ori despre aceleasi personaje ori despre altele si cu totul alta viata... funda?

| InViataReala a răspuns:

| ๓คгเคภค a răspuns:

2sezoane(25 episoade)