| Aln_Alina_1995 a întrebat:

Heii salutare. TPU!
As dori si eu o lista cu filme horror nu prea mare cu maxim 10 fime horror sau minimum 5!
Dau funaa! :*

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

The Conjuring
The Others
Wolf Creek 2
Martyrs
High Tension
The Woman on Black
Oculus
Drag Me to Hell
Insidious
The Mist

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2 (2010/2013),Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Martyrs (2008),Case 39 (2009),Sinister (2012),The Woman In Black (2012),Wolf Creek 1 și 2 (2005/2013),Haunt (2013),Stitch (2014)

| Copac13 a răspuns:

The Ring, The Exorcist, Fenomene paranormale, Scary movie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Horror.deci...Bine.Mai.intai.vreau.sa-mi.cer.scuze.k.scriu.asa.dar.am.o.mica.problema.la.tastatura.Sa.incep:-Mama(este.despre.doua.fetite.crescute.de.o.fantoma.care-si.spunea.Mama.Cand.fantoma.era.vie,era.o.femeie.frumoasa.dar.nebuna.si.tot.ce.si-a.dorit.era.un.copil)-Shutter(este.vorba.despre.un.cuplu.de.fotografi.bantuiti.de.fosta.iubita.a.lui.Shutter,care.a.devenit.fantoma.dupa.ce.el.a.dat.cu.masina.peste.ea.din.gresala.Sfarsitul.este.putin.cam.trist.)-Cele.13.fantome(Nu.stiu.cum.sa-l.descriu,pentru.ca.este.complicat,dar.iti.spun.cea.mai.tare.faza:Una.dintre.fantome.il.prinde.pe.contabil.in.usa,despicandu-l.in.doua.pe.lungime.)-Legenda.vie(este.vorba.despre.un.experiment.esuat.intr-un.laborator,ce.imprastie.un.virus.care.duce.la.transformarea.multor.oameni.in.bestii.ce.ataca.numai.noaptea.-Frate,filmul.e.chiar.super.infricosator.)-Arestat.la.domiciliu(Doi.prieteni.si.fata.din.vecini,urmaresc.un.om.care.ei.cred.ca.e.un.criminal.si.s-a.dovedit.adevarat.Criminalul.decapita.femei...asa.si.le.pastra.capetele.Cei.trei.trec.prin.multe,filmul.merita,vazut)-Pestera(nu.stiu.nimic.despre.acest.film.dar.un.var.mi-a.spus.ca.este.inspaimantator).Sper.ca.te-am.ajutat.Iti.urez.cosmaruri.frumoasebig grin

| Dude82 a răspuns:

Hei Alina.

O lista de recomandari gasesti si aici : http://film-bun.ro/horror