| The3w0que3n a întrebat:

Heii stiti vreun film romantic, la care sa planggg laughing? adica sa fie gen tres metros sobre el cielo! este filmul meu preferat, l-am vazut de 4 ori pana acum si am sa ma tot uit la el!

11 răspunsuri:
| ceco a răspuns:

Uita-te la Tengo ganas de Ti, e continuarea de la Tres metros sovre el cielo.

| The3w0que3n explică (pentru ceco):

L-am vazut puppy dog eyes e genial!

| GabrielaIoana a răspuns:

Incearca Trei metri deasupra cerului : http://film e-online-gratis.co m/blog/2012/12/22/tres-metros- sobre-el-cielo-trei-metri-deasupra -cerului-2010/ ( am mai pus spatii intre cuvinte pentru a putea posta linkul)
E foarte frumos, garantez ca iti va placea are toate combinatile pentru un film grozav.Are comedie, drama, romantism si mister. Va merita! Vizionare placuta!

| The3w0que3n explică (pentru GabrielaIoana):

Tu mi-ai citit intrebarea pana la sfarsit?! Tres metros el cielo - trei metri deasupra cerului! frate daca nu citesti tot nu te mai obosi sa dai un raspuns doar ca sa te afli in seamawinking L-am vazut de 5 ori! Si partea a doua care se numeste Tengo gandas de ti.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

A walk to remember.plangi de nu te mai opresti happy

| HeiligKreuz a răspuns:

Never let me go.

| licurici77 a răspuns:

Fantoma mea iubita

| ionutvas a răspuns:

Titanic (am bocit ca o femeie)

| The3w0que3n explică (pentru ionutvas):

L-am vazut de mii de ori laughing mi s-a mai acrit si mie de el...

| Andreeas1800 a răspuns:

"A walk to remember" - E un film de dragoste la care eu am plans mult laughing

| MaryElen a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda Goe Black. Este un film foarte frumos si romantic. Funda?