| Pinguuuin01 a întrebat:

Heii Tp! happy Am citi de curand cartea " Frenezia " de Francesca Lia Block. nu stiti daca exista si un film dupa aceasta carte sau ceva asemanator? Dar dupa " Fortele raului absolut " de Kelley Armstrong? Da da, cum se numesc si unde le-as putea vedea online? multumesc. :* funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| MeeJenn a răspuns:

Si eu am fitit fortele raului absolut. uite aici un link cu un trailer...probabil ca e si un film facut sau urmeaza sa se faca unul http://www.youtube.com/watch?v=rCUnafrq2oA

| Pinguuuin01 explică (pentru MeeJenn):

Nu prea a avut legatura cu cartea dar este un film foarte bun care merita vizionat. happy multumesc big hug

| MeeJenn a răspuns (pentru Pinguuuin01):

Npc! Daca gasesti filmul sa-mi dai si mie link-ul

| Pinguuuin01 explică (pentru MeeJenn):

Ok. big hug dar cum sa ti-l dau? big grin

| MeeJenn a răspuns (pentru Pinguuuin01):

Imi lasi un raspuns aici sau imi dai privat email-ul tau! big hug

| Pinguuuin01 explică (pentru MeeJenn):

Lasa-mi tu un mesaj privat cu id-ul tau, ca eu inca nu stiu sa trimit. big grin

6 răspunsuri:
| JesssieAl a răspuns:

Hey, de Frenezia nu stiu ce sa spun nu am citit, dar Fortele raului absolut le-am citit toate 3 volumele si sunt super tari, dar nu cred ca exista vreun film dupa ele.