| Kavinx a întrebat:

Heii TPU!:*Am si eu o intrebare despre Dill mill gayye(intalnirea inimilor) in ce episod se casatoreste Rahul cu Muskaan si cum evolueaza relatia lor? dau funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Mandark a răspuns:

Pai rahul si muskaan nu se intelegeau mai deloc, se certau mai tot timpul dar hotarasc sa se casatoreasca pentru ai convinge pe parintii lui muskaan care vroiau s-o casatoreasca cu alcnv..si pentru a castiga un concurs, dar nu se casatoresc adevarat ci doar de ochii lumii, nu reusesc sa castige acel concurs ..se afla ca ei nu sunt casatoriti, iar in acest timp se indragostesc unul de altul..rahul trebuie sa plece un sua pentru ca tatal sau e bolnav iar cand se intoarce muskaan vrea sa se casatoreasca cu el dar el refuza afland ca ea nu poate face copii happy Funda?

| Kavinx explică (pentru Mandark):

Awww:o3 si asa draguti sunt impreuna..eu am luat serial de la inceput dela episodu 1 ca la tv am inceput de prin decembrie sa ma uit prima oara si ador serialul mersii mult:*

1 răspuns: