| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o intrebare,vazusem un film mai demult si nu mai tin minte cum se numeste,face parte din genul Horror. Era un barbat care isi omorase familia dar el nu tinea minte trecutul sau, i se parea ca cele 2 fete ale lui sunt vii la fel ca si sotia. Gasise un carnet cu niste notite (mi se pare) de unde afla ca in casa unde traieste el a fost omorata o familie. El incepe sa afle mai multe si pana la urma afla ca el a fost cel care si-a omorat sotia si fiicele. Ideea era ca era doar imaginatia lui si nu era nimic real din ceea ce credea el ca este. Stiu ca pana la urma casa aia arde.

Sper ca ati inteles ceva big grin si sa ma ajutati. Filmul era unul foarte bun dar nu-mi mai amintesc cum se numeste.

Primul raspuns corect primeste funda

Răspuns Câştigător
| Miihaelaaa a răspuns:

Mi se pare ca ai invedere de acest film "dream house"
http://www.youtube.com/watch?v=nIeMYPfnST0

| Butterfly0306 a răspuns (pentru Miihaelaaa):

Da el este happy Mersi mult pentru ajutor

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Descrierea ta se potrivește cu filmul Modus Anomali (2012),dar s-ar putea să mai fie și altul asemănător cu acesta.

| Butterfly0306 a răspuns (pentru faramatania):

Nu e el, desi seama foarte, foarte mult

| Butterfly0306 a răspuns (pentru faramatania):

Am vazut trailerul si seamana foarte mult, dar nu e el sad

| faramatania a răspuns (pentru Butterfly0306):

Da,foarte posibil. Oricum îl poți vedea, este interesant și captivant.Asta până găsești ce cauți.