| drive a întrebat:

Heii TPU nu gasesc un film poate il stie cineva era un un 'crimina' rapea oameni ii aduce acasa la el si ii arunca intr-o masinarie care ii omora si imi mai aduc aminte ca sangele il bea el helppppp FUnda

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Posibil, filmul...
American Psycho (2000)
http://www.cinemagia.ro/filme/american-psycho-3636/

A fost transmis la Tv, dar la o oră foarte târzie, eu nu l-am vizionat integral.

| untu a răspuns:

Doamne-fereste! De ce va trebuie de un asemenea film de groaza, te asigur ca nimeni nu va spune ce film se numeste pentru ca nu este recomandat nimani pentru ca afecteaza mintea si psihicul tau si te poti transforma intr-un criminal sangeros si crud!