| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Va place LaLa Band? Va place "Pariu cu Viata"? Voi credeti ca nu au fost prea uniti din sezonul 3?
P.S. Fara comentarii gen: "Nu, sunt niste fraieri" sau "Nu te mai uita la prostiile alea".
Raspunsurile mele: Da, in sezoanele 1 si 2 au fost fantastici.
Da, I love.
Da, si este adevarat fiindca Vlad, Criss, Alina si Dorian au fost pe primele locuri.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu sunt o fana inraita dar imi place mai mult cum canta

| CautNume a răspuns:

Nu si nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La naiba mai întrebi ce părere avem, dacă nu ne laşi să ne exprimăm părerea aşa cum vrem noi.

Lalaband reprezintă o gaşcă de rataţi promovaţi în prostie de MediaPro.

| BrokenArrow a răspuns:

Nu, sunt nişte fraieri.
Nu te mai uita la prostiile alea.

| duuh a răspuns:

Stai un pic. Deci intrebi mai intai daca ne plac Lala Band si Pariu cu viata si apoi ne spui, mai sucit, sa nu raspundem daca ni se par naspa. Cumva nu poti duce o parere negativa si accepti numai pupincurismul? Atunci e nasol.

Lala Band e tortura pentru urechi, o trupa care distruge melodii bune. Iar Pariu cu Viata e un serial ieftin, penibil si plictisitor.

| onlychengs a răspuns (pentru duuh):

Auzi, parca am spus fara jigniri, un "nu" era de ajuns! straight face