| Andreaa a întrebat:

happy vreau o lista cu cele mai de groaza filme vazute, dar sa fie de groaza tare. laughing 10-15 nu mai multe. :3 FUNDA.

Răspuns Câştigător
| IoanaBia11 a răspuns:

-The Ring
- Saw
- MAMA
- Insidious 1, 2
- Silent Hill
- Evil Dead
- Drag me to Hell
- The Grudge
- The Exorcism of Emily Rose
- The Conjuring

Sper ca te-am ajutat! happy

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Cabin In The Woods, Wrong Turn (seria),[Rec] seria, Grave Encounters 1 și 2, Friday The 13th, Thir 13en Ghosts, Drag Me To Hell, Insidious 1 și 2, The Unborn, Case 39, Martyrs, Modus Anomali, Open Grave, Cabin Fever, Cabin Fever 2:Spring Fever

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Case 39
The unborn
The uninvited
One missed call
Orphan
Drag me to hell
Wrong Turn 1-5, I spit your grave 1 si 2, Saw 1-7 (mai mult scarboase)
Paranormal activity 1-5, 5 e facut anul asta, nu mai stiu cum se numeste
Rec
Fingerprints
Devil's Diary
mai e unu The Exorcist beginning parca

| DianaDid14832 a răspuns:

Orphan
Carrie
Evil Dead
The Purge
The Exorcist
Bakjwi
Sper ca te-am ajutat...

| gagoa a răspuns:

My top 5:1 vineri 13; 2the exorcist; 3the stragers; 4unborn; 5orphan!