| IdeRolls a întrebat:

Heii, vreau si eu un film super. Sa fie cu adolescenti, dragoste, sex, drama, chestii... Sa merite totusi. Funda

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Warm Bodies (2013)

| faramatania a răspuns:

Love,Rosie (2014),Very Good Girls (2013),Two Night Stand (2014),In Your Eyes (2014),Endless Love (2014),The Best Of Me (2014)

| Sociopat a răspuns:

Cel mai de adolescenti film - Dazed And Confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun film de genul asta din ultimii ani ar fi The Perks of Being a Wallflower ( Jurnalul unui adolescent timid ) cu Emma Watson si Logan Lerman. Un film mai serios.

| daniellle a răspuns:

Poți urmări un serial, Gossip Girl, de exemplu.

| bmliohndu a răspuns:

Wild child
-Never back down
-Red riding hood
-Cloud 9