| perenasop a întrebat:

Heii` z! Sunt mare fan anime, reiese asta laughing. Mda.
Deci am nevoie de niste recomandari.
O lista de anime yaoi la fiecare ceva descriere sa vad si eu ce actiune se petrecewinking
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Iubesc animeul death note, m-am uitat la el de 3 ori si nu m-am saturat :X:X si elfen lied si a no exorcist. Sunt pe primul loc in topu' meu de anime :devil)

| XKidutzaa a răspuns:

Pey.ar fi hell girl.este despre o fata care traieste in iad... exista un site al iadului care fun ctioneaza la 12 noaptea in care daca scrii numele pers pe care o urasti sic are ti-as facut ceva f raw... fata aidului va veni iti va da o papusa din paie cu o sfoara rosie de gat. daca intr-adevar vrea sa trimtia pers are i-a facut raw in iad.sa traga sfoara.dar cand va murisi ea va merge in iad.este soooopeeer animeul.cu asta am facut toaat lista:X

| Gaby119711 a răspuns:

Pai animeuri faine ar fi Fmp, Fma, Onegai Tacher, Freezing, Deth note, Yosuga Sora, Bleach, Hellsing, Omamouri Neko... nu stiu cum, Blood-C,Infiniti Stratos, Granedier, Rosario Vempire, Vampire Knight etc. decriere cauti pe Wikipedia.

| Amiira a răspuns:

Anime-uri sunt o arta,una in care se pune suflet, doar asa reusesc sa ne "atinga inima", si ne raman intiparite in minte. Daca vrei arunca o privire aici pentru cateva: http://anime-ro-sub.ro/