| marina2116 a întrebat:

Heiii, ce stiti despre anime-ul "Tonari no Kaibutsu-kun"? este frumos?

6 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Mie mi-a placut.E romantic, si totusi destul de amuzant. Oricat de mohorat ai fi(daca iti plac anime-urile), tot iti schiteaza un amarat de zambet.

| marina2116 explică (pentru MaliciousDeath):

Dar va mai incepe un sezon? parca s-a terminat prea brusc.

| MaliciousDeath a răspuns (pentru marina2116):

Momentan nu s-a anuntat nimic despre un sezon 2, desi chiar as vrea unul.Plus ca manga inca e ongoing, deci inca mai sper.
Tot ce se stie este ca vara asta apare un OVA, si de-abia astept sa il vad!:3

| marina2116 explică (pentru MaliciousDeath):

Cand apare?

| MaliciousDeath a răspuns (pentru marina2116):

12 august, cica.

| Zoey112 a răspuns:

E super tare. are si comedie si dragoste.
mie mi-a placut mult a fost foarte amuzant.
daca iti plac comediile romantice trebuie neaparat sa il vezi happy