| AliinaSomerhalder a întrebat:

Heiii...! Nu stiti un canal de YouTube, sau un site care se ocupa cu traducerea interviurilor, emisiunilor etc... De ex vreau sa ma uit la niste interviuri luate actorilor din The Vampire Diaries su niste emisiuni si sunt in engleza si nu prea inteleg. Sper sa existe asa ceva :* Funda celui mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Din pacate nu exista. Sunt emisiuni care nu fac "rating" nu aduc audienta. Daca o televiuziune este interesata de aceste interviuri le traduce si asta numai intr-un context care are legatura cu serialul, filmul sau un eveniment oarecare.

2 răspunsuri:
| Duna2012 a răspuns:

Pai sunt bloopers (glume) in platoul de filmare si interviuri dar numai in engleza..si eu urmaresc serialul si ma uit la chestii de genul dar nu trebuie sa intelegi multe laughing

| AliinaSomerhalder explică (pentru Duna2012):

Nu ma refer la bloopers. Stiu ce sunt si alea. Eu ma refer la interviuri luate lor, declaratii despre rolurile interpretate, despre relatiile lor si nu inteleg prea bine ce spun in engleza si de-aia.