| andagoth_9923 a întrebat:

HEIIII TPU! Doar pentru cei care sunt fani! Cand va incepe Avatar legenda lui Kora, continuarea la Avatar ultimul stapan al aerului?

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

De fapt ar trebui sa apara anul asta parca prin septembrie nu stiu exact data dar anul asta

3 răspunsuri:
| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Apare in 2014

| LoL a răspuns (pentru MyFavoriteAvatar):

De fapt ar trebui sa apara anul asta parca prin septembrie nu stiu exact data dar anul asta

| XxRoyalxX a răspuns:

De unde sa stim maprostule m-am uiitat odata ma scarbit, du-te dracu ma cu porcariile tale! Funda?rolling on the floor

| andagoth_9923 explică (pentru XxRoyalxX):

Am spus doar pentru cei care sunt fani :p