| Xlove64 a întrebat:

Heiiiiii
Ziceti`mi si mie niste seriale care merita vazutee
Inafara de vampire diaries :X si doctor house.
Funda pentru cele mai. bune si multe

Răspuns Câştigător
| TorenT a răspuns:

White Collar(comedie politista-tip super hot). Game of Thrones( actiune, medieval, merita 100% daca iti place genul). Two and a half men, The big bang theory( comedie, razi de cazi lat). Glee( daca iti plac adolescentii si muzica). Merlin( daca iti place magia si fantezia, stilul medieval, happy endingurile). Doctor Who( daca iti place SF-ul cel mai SF). Grey's Anatomy( daca iti place drama medicala). Skins( adolescenti, sex), Being Human( daca esti la moda si iti plac vampirii si varcolacii). La astea ma uit eu... sper ca te-am ajutat happy
PS: Pe toate ti le recoamnd.

11 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

1. Quantum Leap (capcana timpului- personajul principal Sam impreuna cu All calatoreste in trecut cu ajutorul unui calculator pe nume Ziggy pentru a salva trecut, a ajuta persoanele care au gresit in trecut)
2. C.S.I (crimes scene investigation)
3. C.S.I Miami
4. C.S.I New York
5. Grey's Anatomy (anatomia lui Grey - un serial despre rezidentii intr-un spital)
6. Ghost Whisperer (mesaje de dincolo - Melinda comunica cu spiritele si ii ajuta sa treaca din colo)
7. Mediumul (tot asa comunica cu spiritele so ajuta procuratura]
8. Being Erica (in mintea Ericai, un serial dragut doar ca deocamdata are decat 3 sezoane, urmeaza sa mai fac unu anul asta]
9. Smallville [super-man in tinerete]
10. Supernatural [lupta cu demonii. e dragut - e horror]
11. Jericho
12. Povesti cu talc [a fost dat pe hallmark. niste mini-seriale foarte interesante. un fel horror]
13. Nip Tuck [prietenie pe muchie de cutit, un serial despre o colaborare intre doi prieteni la un cabinet de operatii estetice]
14. Heroes [eroii - un serial foarte interesant, un pic ca x-man]
15. Criminal Minds [minti criminale]
16. Dexter
17. Arma dreptatii [dar are decat 2 sezoane daca imi amintesc bine]
18. Alias
19. Charmed [Farmece - cu vrajitoare]
20. Law & Order: Criminal Intent [Lege si ordine: Intentii criminale]
21. Law & Order: Special Victims Unit[Lege si ordine: Brigada speciala]
22. Nikita ( cu servicii secrete) - deocamdata sunt decat 16 ep
23. The 4400
24. Sex in the city
25. Lie to me (foarte interesant serialul *cum sa descoperi daca o persoana te minte*)
26. Midsomer Murders (Crimele din Midsomer)
27. Missing (Dispariții)
28. True blood

si cam atat, sper ca ti-am fost de folos

| Adryana a răspuns:

Pretty little liars, Teen wolf, 10 things I hate about you, Drop dead diva. Sper sa-ti placa. Vizionare placuta!

| AleD a răspuns:

Ghost whisperer(mesaje de dincolo),true blood,grey's anatomy(anatomiea lui grey)gossip girl,pretty little liars,two and a half men,teen wolf,icarly, victorious(poti sa incerci mai multe seriale de pe vplay, citesti descrierea si daca iti place le poti urmari).cam astea is cele mai urmaritewinking

| dolcEE a răspuns:

Californication - super tare! laughing Merita vazut. Fundita?

| deea04ab a răspuns:

Pretty little liars,the lying game,one tree hill,gossip girl,grey's anatomy,blood ties,viata neasteptata,oamenii lui pacolove struck,internatul, chuck, fastlane etc.

| Andreea_2852 a răspuns:

Supernatural
Grey's Anatomy
True Blood
Skins

| haYsa a răspuns:

Queer as Folk, L Word, The Real L Word, Prison Break.

| Posedic a răspuns:

Eu recomand serialul "Lost" (6 sezoane); serial incheiat.

| andrutz4 a răspuns:

Daca vrei filme de groaza te poti uita la insidious sau activitate paranormalabig grin

| doublers a răspuns:

Lost,Smallville,SuperNatural.astea sunt cele mai tari baftawinking

| MąŔi3 a răspuns:

Http://www.serialepe.net/

Vezi pe situ`ul asta ce gasesti. Sper sa-ti placa. :D