| NoNameJunior a întrebat:

Hello! ati vazut filmul:,, Bona mea e un vampir"? dar episodadele? eu le-am vazut pe amandoua. dar, filmul parca era mai interesant...serialul mi se pare o porcarie! nu ma sperie absolut de loc! voi ce parere aveti? care v-a placut mai mult? filmul? sau va plac episodadele?

Răspuns Câştigător
| LoveÈℓa a răspuns:

Sunt de aceeasi parere, filmul a fost mai fain decat episoadele.

4 răspunsuri:
| fraumara a răspuns:

Eu am pararea ca filmul a fost super tare si serialul mi se pare super dar ne infricosator dar eu cred ca persoanele care joaca in acest film dau tot ce e mai bun amaflat ca este printre primele failme in care au jucat actorii i-a ganditi-va putin daca voi ar trebui sa faceti un film asa de greu cum v-ati simti? Ganditiva si la ei pentru ca dau tot ce pot doar pentru noi! Eu sunt tot o incepatoare de actrita si nu este deloc usor credeti-ma!

| Anastasia39 a răspuns:

Mie imi place filmul...cei drept episoadele nici macar nu le-am vazut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi plac episoadele dar filmul a fost super.

| ralughi a răspuns:

Mie mi-au placut si serialele de fapt mi-au placut cel mai mult
Jessy,Wess,Erika,Sara, Ethan, Benny.