| carina96 a întrebat:

Hello,
Caut un film mai vechi, a fost difuzat si pe canalele de desene animate de mai demult, dublat in romana.
In film e vorba de o ferma. Un barbat si o femeie, enervanti, vin la ferma asta si fura ceva catelusi. Barbatul mananca din tortul facut surpriza pentru un baiat, inainte sa plece.
Pe drum, cei doi abandoneaza unul dintre pui fiindca li se parea ca e cam bleg sau nu stiu. Dar e ajutat de ceva bufnita si isi gaseste fratii.
La sfarsit vin toate animalele de la ferma si 2 copii: fata si baiat, sa salveze catelusii. Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce frumos, Benny Hill? Sau Mr Bean? laughing Stan &Bran?

| carina96 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu e niciunul din astea laughing