| Licurici_9087 a întrebat:

Hello!
Cine imi poate spune niste seriale TV... drame sau comedii?
P. S.:fara telenovele

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Pretty little liars. E bestial:x E un pic horror, actiune, adolescenti.
Uite aici o descriere a serialului:Serialul urmareste aventurile a patru fete — Spencer, Hanna, Aria si Emily — a caror gasca se sparge dupa disparitia "sefei" lor, Alison. Un an mai tarziu, ele incep sa primeasca mesaje text de la cineva care foloseste semnatura "A", care ameninta sa le dea in vileag secretele, chiar si pe cele ascunse cu bagare de seama, pe care credeau ca le cunoaste doar Allison.
Mie personal imi place foarte mult.:x.pana acum sunt doar 10 episoade din primul sezon, dar in ianuarie o sa apara si la noi partea a doua a primului sezon.(care o sa contina ep 11-21).
Poti sa il vezi aici:http://www.serialepe.net/2010/06/pretty-little-liars-serial-online.html
Ti-l recomand cu caldura.:)
Si The vampire diaries:lena, una dintre cele mai populare eleve din liceu a avut parte in urma cu 4 luni de o mare tragedie : parintii ei au murit intr-un accident de avion. Astfel aceasta, impreuna cu fratele ei, in varsta de 15 ani trebuie sa faca fata durerii. Anul scolar tocmai a inceput. Elena impreuna cu prietenele sale sunt fascinate de prezenta unui nou stundent, tanar misterios si carismatic pe nume Stefan. Cei doi tineri au inceput sa vorbeasca, pe scurt facandu-si ochi dulci. Ceea ce nu stie Elena este ca Stefan este de fapt un vampir in varsta de 200 de ani. Chiar daca este un vampir Stefan incearca sa-si ascunda aceste instincte. Stefan are un frate, pe nume Damon care, fata de Stefan tot ceea ce face este sa-si faca treaba de vampir, sa faca rau oamenilor, incercand chiar sa o omoare pe Elena, astfel s-a declansat o adevarata rivalitate intre cei doi frati.
Poti sa il vezi aici:http://www.serialepe.net/2010/04/vampire-diaries-serial-online-gratis.html
Vizionare placuta:x

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iti pun la dispozitie colectia mea de seriale TV: 1. "Dexter"; 2. "Heroes"; 3. "Criminal minds"; 4. "Lie to me"; 5. "Modern family"; 6. "Desperate housviwes"; 7. "Eastwick"; 8. "Flash forward"; 9. "Fringe"; 10. "The mentalist"; 11. "Parks and recreatoin"; 12. "Bones"; 13. "NCIS"; 14. "NCIS Los Angeles"; 15. "House M. D."; 16. "CSI"; 17. "CSI Miami"; 18. "CSI New York"; 19. "Numb3rs"; 20. "Prison Break"; 21. "Queer as Folk" (interzis minorilor); 22. "Dead Like Me"; 23. "Cold case"; 24. "Nip Tuck"; 25. "Hotel Babylon"; 26. "Private Practice"; 27. "Weeds" (doar l-am descarcat, nu am apucat inca sa-l vad); 28. "Surviving suburbia"; 29. "Damages"; 30. "Cashmere Mafia"; 31. "The 4400"; 32. "The lost room"; 33. "Without A Trace"; 34. "Love Monkey"; 35. "Two And A Half Men", 36. "Breaking Bad"; 37. "Nurse Jackie" ...si mai sunt inca cateva. Le-am vazut in intregime aproape pe toate. Sunt grozave. Iar preferatul meu, cred, ca e "Desperate housviwes". Are de toate: comedie, drama, actiune. Vizionare placuta!

P. S. daca n-o sa stii de unde sa le descarci, sa-mi scrii un mesaj, si o sa te ajut. Numai bine!

| Adryana a răspuns:

Buna! The vampire diaries este un serial f. dragut.

| WalterWhite a răspuns:

Two And A Half Men - comedie
Dexter - crime thriller

| Angel_5977 a răspuns:

Mesaje de dincolo,

In mintea Ericai

CSI: New York - Criminalişti

Lege şi dreptate

Minţi criminale

Pe AXN sunt cele mai faine seriale.

| OLumeColorata a răspuns:

E mult de scris, asa ca iate dupa ce am scris pentru TPU daca vrei:
http://www.tpu.ro/......paste-pls/