| xInfinityDream a întrebat:

Hello, everybody! As vrea si eu o lista a celor mai super seriale pentru/cu adolescenti. Funda pentru o lista bogata! xoxo

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Magicians, Damien, Blood & Oil, The 100, The Shannara Chronicles, Stranger Things, Valea Mută, Eyewitness, The OA, 3%, Beyond,Riverdale,Nowhere Boys,Gossip Girl,PLL,Ravenswood (spin-off PLL),The O.C.,Hellcats, The Carrie Diaries,Awkward,Finding Carter,Skins,Blue Mountain State,Love Child,Smallville, Shameless, Bunheads,Jane By Design,Greek,Scream Queens,Harper's Island,TVD,TSC,Hemlock Grove,The Gates, Supernatural, The Tomorrow People, Star-Crossed, Under The Dome, Between, Terra Nova, Shadowhunters: The Mortal Instruments
P.S.Mai poți încerca și Red Band Society (dar îl găsești doar în engl.) și unul nou, acum l-am descoperit și eu și îl vizionez deja:Legion (2017-)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Vampire Diaries
The Originals
Pretty little liars
Teen Wolf
Gossip Girl
The Secret Circle
The 100
Misfits
Skins UK
The Goldbergs
Hellcats
The Carrie Diaries
Switched at birth
Modern Familly?
American Horror Story
The Fosters

Răspuns utilizator avertizat
| Nicoleta4000 a răspuns:

The Vampire Diaries
The Originals
Pretty little liars
Teen Wolf
Gossip Girl
The Secret Circle
The 100
Misfits
Skins UK
The Goldbergs
Hellcats
The Carrie Diaries
Switched at birth
Scream Queens