| robby_9284 a întrebat:

Hello everybody happy! Cred ca sunt cel mai nou dupa aici (ee,, nu chiar big grin), si vreau sa am multi prieteni.si >prietene:"...asa ca cine vrea sa-mi fie prieten.sa ma adauge la lista...laughing

7 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Sigur >big grin

| JoJo a răspuns:

Bunahee hee
si eu sunt relativ noua asa ca ...suntem prietenitonguebig grin
Bine ai venit!happy

| Gabry a răspuns:

Eu, eu! Stam la coada ca la paine calda sa ne imprietenimlaughing
Te adaug la prieteni big grin

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Buna robby:*
bine ay venyt:X
o sa te adaugbig grin

| robby_9284 explică:

laughingrolling on the floor... da Gabry.sunt convins de astabig grin

| robby_9284 explică:

Deja am 8 prieteni noi.big grin.hai k sunteiti toti tari d tot :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mare placere o sa te adaug kiss
xoxo
by Dydee