| Cristian0884df11 a întrebat:

Hello Friendsbig grin In seara asta am chemat niste prieteni si vrem sa ne uitam la niste filme horror. Intrebarea magicabig grin este ce filme horror foarte bune imi recomandati? Nu rahaturi ceva bun cu actiune si sa te sperii de faci pe tinelaughing asta as vrea eu si prietenii. Va multumesc frumos, si O zi placutahappy

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

1408, the others, insidious 1, 2. Oricare din astea, garantez ca-s bune.

| zăGhost a răspuns:

Annabelle

| faramatania a răspuns:

Don't Hang Up (2016).The Bye Bye Man (2017),The Open House (2018),Phoenix Forgotten (2017),The Bad Batch (2016),Don't Blink (2014),Anarchy Parlor (2015),The Ritual (2017)

| Anonim_4466 a răspuns (pentru faramatania):

The Bye Bye Man in nici un caz, e o mizerie, nu merita vazut nici daca esti platit sa o faci.

| faramatania a răspuns (pentru Anonim_4466):

Oricum,nu te plătește nimeni, nici chiar să comentezi, and so on and so forth...so:Forget about it!

| Sn4k3 a răspuns:

The Conjuring 1, 2
The Taking of Deborah Logan
Evil Dead
Si daca vrei gen slasher :
Wolf Creek 1, 2
House of Wax
The Collector 1, 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abecedarul mortii.

| hhhpyter a răspuns:

Seria Wrong turn 2-5, Final destination tot, Vineri 13, Saw1-5, vizionare placuta!

| Cristian0884df11 explică (pentru hhhpyter):

Mersihappy si care ar fi cel mai bun dintre care ai zis tu?big grin

| Dinamitæ a răspuns:

Am....deci,avem 'it 2017', 'lanul cu porub', 'casa spiritelor', insidious tot'

| ione1911 a răspuns:

Insidious