| DjBlondutzuu a întrebat:

Hello.....imi puteti recomanda ceva filme horror cu Adolescenti plecati in vacante /excursi si sa fie cel putin 4 adolescenti in film...

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Wrong Turn (seria), The Cabin In The Woods (2012),Cabin Fever (2002),The Ruins (2008),No Tell Motel (2012),Friday The 13th (2009),Inbred (2011),All The Boys Love Mandy Lane (2006),Abandoned Mine (2013),The Demented (2013),Carver (2008),Dead Snow (2009),Dead Snow: Red vs. Dead (2014)

2 răspunsuri:
| SilentSuicide a răspuns:

House of wax [Casa de ceara]. Daca imi mai amintesc, iti voi spune.

| lorena15 a răspuns:

Stiu ca iti recomand ceva putin diferit, dar in legatura cu doar o ochestie: sa plece in excursie.
In "The Bloody Reunion" ei se alatura intalnirii de zece ani dupa absolvirea liceului (sau cam asa ceva) si apoi incep sa fie omorati pe rand. Sau asa se pare. Povestea e psihologica. Asa ca dupa ca atunci cand te uiti incearca sa fii atenta la detalii, iar daca unele lucruri nu ti s-au clarificat poti cauta pe Wikipedia, dar nu inainte (ca sa nu strici "surpriza" XD).
P.S.: Filmul e asiatic. Mai bine zis coreean. Insa merita chiar daca e cu "chinezi" (sau sa zic "chineji"? >.>).