| Kateee a întrebat:

Hello ooo! As vrea sa va intreb cine a vazut filmul "Notebook" ce parere aveti despre el? Ca as vrea sa il vizionez si vreau niste pareri!

7 răspunsuri:
| mihaelabr a răspuns:

L-am vazut acum mult timp dar inca imi amintesc fiecare clipa; e foarte frumos, merita vazutwinking

| tenshi261 a răspuns:

Da l-am vazut si eu si a fost fain..la inceput m-a tot batut la cap un prieten sa-l vad dar cu cheful meu nu m-am uitat. dupa ce am stat la el vreo 2 zile m-am uitat intr-o noapte si chiar mi-a placut:)
uite trailer" http://www.youtube.com/watch?v=FC6biTjEyZw
funda?:o3

| bmerry a răspuns:

L-am vazut de 6 ori, deci merita vazut! E superb, bine la inceput pare destul de plictisitor, dar vei ajunge sa plangi de fiecare data cand il vei vedea! Un film extraordinar! happy Vizionare placuta

| Blayr a răspuns:

E superb! Pe mine m-a emoţionat. Mi-a plăcut! Ţi-l recomand cu drag.

| VioConstantin a răspuns:

Superb!

| Kateee explică:

Va multumesc mult!:*

| MaryCriss124 a răspuns:

Salut! Filmul spune o poveste de dragoste și toate luptele pe are cei doi protagoniști le duc pentru a-și îndeplini visul de a fi împreună. Este foarte frumos... sper sa-ti placa