| GeorgianaBurceana a întrebat:

Urgent. buna. vreau sa va intreb daca ati urmarit filmul Evil Dead 2012 si ce parere aveti despre el pentru ca urmeaza sa-l vizionez cu o prietena si nu suntem inca sigure. multumim big grin

1 răspuns:
| Muwz a răspuns:

Probabil ai vrut sa scrii Evil Dead 2013... Daca l-ai vazut pe cel din 1981, nu iti recomand acest film.Actorii slabi, idei copiate, aceleasi scene(singura exceptie pe care am vazut-o:de la subsol nu mai iese o baba, ci o copila). Multe clisee.Trilogia Evil Dead merita vazuta; nu zic ca acest film e naspa, dar daca l-ai vazut pe cel din 1981, n-are rost sa te uiti la asta doar pentru efecte mai performante si mai mult sange. Funda?