| DennD a întrebat:

Hello TPU! Am o intrebare pentru fanii "The Vampire Diaries". Sunt curioasa care este preferatul vostru : Damon sau Stefan, si daca vreti sa si argumentati. Thks

Răspuns Câştigător
| Crisyy a răspuns:

Desigur ca toata lumea o sa zica Damon pentru ca el e ''the bad guy''laughing, mie imi plac amandoi, fiecare are ceva apartehappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Damon :X deoarece e dragut si imi place rolul lui din film :X

| fevrier a răspuns:

Damon, fiindcă Stefan mi se pare exagerat la partea cu protejatul iar Damon arată şi mai bine... are ceva aparte.