| deeablonda23 a întrebat:

Petru fanii The vampire diaries. Cu cine vreti sa ramana Elena? Cu Stefan sau cu Damon? Si cu cine chiar ramane ea? Acord fundita celui mai folositor raspuns.

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Cu Damon.Dar am citit ca in sezonul 4 o sa fie in sfarsit cu el(o sa-si aminteasca)

4 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

Cu Steeeeeeeeeeefanpuppy dog eyes

| Ancutss30 a răspuns:

In viata reala, Elena si Damon formeaza un cuplu.Mi-ar placea nespus ca si in serial sa fie la fel.Din pacate, nu a aparut si cel de-al patrulea sezon TVD, pentru a sti exact cu cine ramane Elena. Funda!?happy

| natearchibald a răspuns:

Cu mine.

| M._Cristescu_Ada_1996 a răspuns:

Eu vreau sa ramana cu damon pentru ca el a salvat o intotdeauna si nu a facut ce zice ea cum a facut stefan.De exemplu din cauza lui stefan elena devine vampir pentru ca el l a salvat pe tyler si chiar daca a zis elena asta tot pe ea trebuia sa o salveze