| DayByDay a întrebat:

Hello TPU, ce parere aveti despre ultimul episod din the vampire diaries, sezon 2? Si cand incepe al 3 lea sezon?

Răspuns Câştigător
| LauraMB a răspuns:

Eu una am citi ca va aparea in septembrie sezonul 3
Ultimul episod a fost genial,e mai interesant cu Stefan bad boy:X
si damon si elena vor pleca sa il caute,impreuna:X,iar despre jermy,wow nu credeam ca se va inampla asa ceva, sa vada morti, fain:X
de-abia astept sezonul 3 cred ca va fi cel mai fain:X:X:X

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu inca nu m-am uitat la ultimul episod love struck
al 3-lea sezon incepe in septembrie crying((((((((((((((

| MindExplode a răspuns:

Atat de mult mi-a placut mai ales cand Elena era cu DamonhappySezonul 3 va aparea la toamnahappy

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Hi! In iulie eu stiu ca incep filmarile..., iar ep 1 apare is septembrie.

Răspuns utilizator avertizat